اخبار ملک
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
اخبار ملک
افتتاح ۱۴۶۰۰ واحد مسکونی محرومان توسط نوبخت در کل کشور در گزارش اخبار ملک ایران

اخبار ملک ایران : معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: امروز ۱۴ هزارو ۶۰۰ واحد مسکونی محرومان در کشور افتتاح گشت و تحویل صاحبان آنان شد.

به گزارش اخبار ملک ایران ، محمد باقر نوبخت در سفر دیروز به سیستان و بلوچستان و با شرکت در آیین افتتاح شماری از واحدهای مسکونی محرومان ایرانشهر گفت: تعداد ۴۱۰۰ واحد مسکونی محرومان امروز در کل استان سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید و واحدهای آن ها به این افراد بزرگوار و دوست داشتنی که مورد توجه و حمایت حضرت امام راحل بوده اند، تحویل داده شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ادامه داد: در استان سیستان و بلوچستان علما اهل سنت در زمینه تامین تسهیلات قرض الحسنه به منظور فراهم نمودن مسکن ویژه محرومان، همکاری مضاعفی را با دولت داشتند که موجب شد بیش از ۵ هزار واحدهای مسکونی به احترام ایشان تقدیم به نیازمندان این منطقه گردد.

بیشتر بخوانید: لزوم اقدام فوری مجلس جدید جهت کنترل قیمت مسکن

تامین واحد مسکونی محرومان از جمله اهداف حضرت امام خمینی (ره)

وی با اشاره به این نکته که امروز جلوه ای از اهداف حضرت امام خمینی (ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران تحقق خواهد یافت، تصریح نمود: ۷۳۰ کیلومتر راه آهن از چابهار، نیکشهر، ایرانشهر، خاش به زاهدان و از آن به سراسر شبکه ی ریلی ایران متصل خواهد شد.

وی همچنین گفت: امسال به زودی با توکل به خدا دو بخش از مسیر راه آهن زاهدان تا خاش و چابهار تا ایرانشهر افتتاح خواهد شد.

به گزارش اخبار ملک ایران : دکتر محمدباقر نوبخت با اشاره به اینکه توجه نمودن به انسان های شریفی که به دلایلی امکان معشیت و زندگی برایشان طاقت فرسا است به ویژه در زمینه تامین مسکن، یکی دیگر از سفارش های دائمی امام (ره) و مقام معظم رهبری بوده و می باشد، اذعان نمود: بنده امروز به عنوان نماینده دولت در خدمت مردم ایرانشهر هستم تا نماد بنیادی جمهوری اسلامی ایران را به اجرا درآورم.

با حضور محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، موهبتی استاندار استان سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولین کشوری و استانی و شهرستانی به نمایندگی واحدهای مسکونی محرومان قابل افتتاح در کل استان، دو واحد مسکونی دیگر نیز در روستای نوک آباد سرهنگ شهرستان ایرانشهر افتتاح گشت.

انتهای خبر/
منبع: خبرگزاری ایسنا

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز گوگل استسیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.