اخبار ملک
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
اخبار ملک
با مکان های دیدنی آمریکا بیشتر در اخبار ملک آشنا شوید.

بنابر بر اطلاعات اخبار ملک ، ایالات متحده سرزمینی وسیع است که اکثر مردم سفرهای خود را برای دیدن مکان های دیدنی آمریکا برنامه ریزی می کنند، خواه سواحل شرقی و جنوب غربی باشد خواه سواحل فلوریدا یا کالیفرنیا، یا مناطق دور افتاده مانند هاوایی و آلاسکا.

گزینه های زیادی برای مسافران با مناظر دیدنی باور نکردنی که در سراسر این کشور گسترده شده است، وجود دارد. ایالات متحده آمریکا دارای برخی از باشکوه ترین مکان ها و دیدنی ترین مناظر جهان است که برخی از آن ها از شناخته شده ترین نمادهای جهان هستند. برای هرکسی که موقعیت غیرقابل تصوری از داشتن وقت و منابع مالی نامحدود داشته باشد، مکان های دیدنی آمریکا از بهترین جاذبه هایی است که می تواند در برنامه سفر خود قرار دهد.

بیشتر بخوانید: آشنایی با 5 نمونه از زیباترین شهرهای آمریکا

معرفی گراند کانیون از جاذبه های دیدنی آمریکا

این جاذبه ی طبیعی باورنکردنی یکی از جالب ترین مکان های دیدنی آمریکا می باشد. گراند کانیون که توسط رودخانه کلرادو احاطه شده است، در اعماق چشم اندازها به چشم می خورد و موجب ایجاد دیوارها و لبه های درخشان و دراماتیک می گردد. اگر بازدیدکنندگان در حاشیه ی این دره ایستاده باشند می توانند تا یک کیلومتر زیر آن را از کف دره ببینند و می توانند از بالای تپه ها و صخره هایی که وجود دارد تا آنجا که چشم کار می کند را تماشا کنند.

South Rim پر بازدیدترین بخش از پارک ملی گراند کانیون است که دارای یک مرکز بازدید کننده بزرگ، سرویس اتوبوس منظم در امتداد حاشیه در اکثر فصل ها، و محوطه ای زیبایی که دربالا برای پیاده روی میباشد در حین آن با نقاط دیدنی و مناظر بی شماری امتداد این دره را می پیماید. North Rim که دارای مناطق دیدنی جالبی است، که چشم انداز دیگری را ارائه می دهد. برحسب اطلاعات اخبار ملک این بخش از پارک، به دلیل شرایط برف و زمستان از آبان تا اردیبهشت مسدود شده است.

مکان های دیدنی آمریکا, اخبار ملک آمریکا، مکان های دیدنی و گردشگری

گرند کانیون

آبشار نیاگارا

بر اساس یافته های نویسنده اخبار ملک آمریکا ، یکی دیگر از معروفترین مکان های دیدنی آمریکا، آبشار نیاگارا واقع در مرز کانادا و آمریکا، که یکی از مشهورترین آبشارهای جهان است. آب دریاچه اری است که از فراز این آبشارهای عظیم وارد دریاچه انتاریو می شود و به دلیل وجود آب زیادی که دائماً در حال ریزش به صورت عمودی است، زبانزد شده است. میزان آبی که از آن سرازیر می شود در حقیقت در زمستان کاهش می یابد ، در آن زمان هم از آب بیشتری برای تولید نیروی برق استفاده می کنند. ولی با وجود حجم زیاد، بیشتر بازدید کنندگان متوجه تفاوت نمی شوند.

آبشارهای نیاگارا در واقع مجموعه ای از سه آبشار است که بزرگترین بخش آن معروف به آبشارهای نعل اسب، بخش دوم در ضلع رودخانه معروف به آبشارهای آمریکایی است و یک بخش بسیار باریک تر واقع در کنار آبشارهای آمریکایی معروف به آبشار عروس حجاب است. در روزهای روشن، غبارهای حاصل از ذرات آب آبشارهای نیاگارا را می توان از فاصله دور تا برج CN در مرکز شهر تورنتو کانادا و در ساحل روبروی دریاچه انتاریو مشاهده کرد.

آبشار نیاگارا یکی از مکان های دیدنی آمریکا

آبشار نیاگارا

مجسمه آزادی

مجسمه آزادی که نمادی جهانی از آزادی است، آشناترین نماد آمریکا و بزرگترین مجسمه جهان است. بازدید کنندگان می توانند این مجسمه را که ارتفاعی حدود  152 فوت ( 46 مترو 36 سانتی متر ) دارد را در بندر نیویورک، یا از نقاط مختلف شهر، به ویژه پارک باتری ، تماشا کنند. برای افرادی که قصد دارند به مجسمه بروند، گزینه هایی شامل بلیط های زمینی، بلیط های پایه و یا بلیط تاج است که سطح دسترسی های مختلفی به مجموعه را می دهد. هر کسی که قصد دارد داخل مجسمه آزادی شود ، ترجیح می دهد رزرو بلیط پیشرفته را انجام دهد.

مجسمه آزادی یکی از مکان های دیدنی آمریکا

مجسمه آزادی

کاخ سفید

کاخ سفید، اقامتگاه رسمی رئیس جمهور ایالات متحده یعنی در حال حاضر ترامپ است و تقریباً در لیست گردش همه گردشگران از مکان های دیدنی آمریکا که باید در واشنگتن ببینند وجود دارد. این ساختار تاریخی به جز جورج واشنگتن، محل زندگی هر رئیس جمهور آمریکا بوده است. در ابتدا توسط جیمز هوبان در سال 1792 ساخته شد و پس از اینکه در سال 1814 توسط نیروهای انگلیس به آتش کشیده شد ، در سال 1818 بازسازی شد. تورهای کاخ سفید رایگان است ، اما رزرو باید حداقل 3 هفته قبل انجام شود. قوانین سختگیرانه امنیتی همیشه در حال اجرا هستند.

کاخ سفید یکی از مکان های دیدنی آمریکا

کاخ سفید

پارک ملی یلواستون

پارک ملی یلواستون محل استقرار آتشفشان عظیم باستانی است که منجر به یک چشم انداز چشمگیر و پدیده های طبیعی عالی شده است. رود ها و چشمه های آب گرم به همراه آبشارهای باورنکردنی در امتداد رودخانه یلواستون تنها برخی از جاذبه ها و مکان های دیدنی آمریکا هستند که هر سال توجه تعداد زیادی از گردشگران را به خود جلب می کند. این پارک، قدیمی ترین پارک ملی آمریکا، همچنین دارای انواع حیوانات وحشی است که دارای بیزینس رومینگ رایگان، گوسفندان بیگورن، آنتلوپ ، خرس های سیاه و خرس های گریزلی است.

پارک ملی یلواستون یکی از مکان های دیدنی آمریکا

پارک ملی یلواستون

پل گلدن گیت از مهیج ترین مکان های دیدنی آمریکا

پل گلدن گیت از ابتدا با قدم زدن در خلیج سن فرانسیسکو و پیوستن به سن فرانسیسکو و شهرستان مارین، از زمان ساخت در دهه 1930 نماد کالیفرنیا به همراه بوده است. تضاد رنگ آبی با رنگ قرمز بر اساس زیبایی شناسی شهر, کیفیت و منظره ی بی نظیری را به شهر می بخشد.

پل گلدن گیت یکی از مکان های دیدنی آمریکا

پل گلدن گیت

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز گوگل استسیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.