اخبار ملک
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
اخبار ملک

وقتی کسی از هتل صحبت می کند همه اولین تصوری که به ذهنشان می رسد یک ساختمان شیک و مجلل و لوکس است hotel در زبان فرانسه ساختمانی می باشد که بازدید کننده های زیادی دارد که سپس وارد زبان های دیگر شد و به مکانی که مسافران به منظور اقامت کوتاه در آن وارد می شوند مبدل شد اخبار ملک با ایجاد شرایط ثبت آگهی هتل این امکان را فراهم نموده که آگهی های هتل را در آن ثبت کنید. در ادامه با معرفی انواع هتل و روش ثبت آگهی هتل با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانبد:بهترین هتل های جهان

متل ‏Motel‏ یا هتل Hotel :‏

‏‏‏‏کلمه متل تلفیقی از دو واژه ی لاتین ‏Motor‏ و ‏Hotel‏ می باشد. ‏متل هتلی است که مسافران قادر هستند با خودروی شخصی وارد شوند و حتی خودرو خود را مقابل درب اتاق رزرو شده خود پارک کنند. یکی از ویژگی های جالب و اصلی متل عدم وجود لابی می باشد چون میهمانان به محض وارد شدن ‏بدون نیاز به پیاده شدن از ماشین کلید اتاق رزرو شده را از رسپشن دریافت می کنند و با ماشین به سمت اتاق خود رانندگی می کنند.‏‏‏‏ ‏‏ ‏ ‏

هتل پانسیون ( ‏Hotel Pension‏ ) :

هتل پانسیون درشهرواقع شده است و علاوه بر اتاق ها دارای سالن غذاخوری مختص ساکنان اتاق ها, کتابخانه، سالن ‏مطالعه و اتاق تلویزیون می باشد. معمولا باید در اتاق های پانسیون ها حمام اختصاصی وجود داشته باشد. پانسیون اتاق ها ماهانه و حتی سالانه اجاره می دهد. پانسیون ها دارای مقرارت خاصی هستند به طور مثال مسافران باید در ‏ساعات مشخصی جهت صرف صبحانه، نهار یا شام در سالن غذاخوری حاضر شوند.

هتل آپارتمان ( ‏Apartment Hotel‏ ) :‏

هتل مکانى جهت اقامت و پذیرایی مسافران است. هتل آپارتمان ها مجهز به همه وسایل آشپزى هستند و نیازى به رستوران ندارند. اقامت در هتل آپارتمان با تفاوت عدم وجود قرارداد اجاره، مشابه اجاره ی آپارتمان است که مسافران هر موقع بخواهند می توانند تسویه حساب ‏کنند و هتل را ترک کنند. این نوع اقامتگاه ها معمولاً مشابه هتل ساخته می شوند. دوره اقامت در هتل اپارتمان متفاوت است و بین چند روز تا چندبن ماه متغیر می باشد. اقامت کنندگان ان جا را به مشابه خانه خود می انگارند. بنابراین همه شرایط ‏خانه ممکن است در هتل آپارتمان هم برای مسافر فراهم باشد.

‏ریزورت هتل ( ‏Resort Hotel‏ ) :‏

ریزور هتل ها به هتل های مخصوص استراحت شناخته می شوند، این مکان ها از امکاناتی لوکس برخوردار هستند که معمولا نیز در کنار سواحل زیبا، چشمه های آبگرم یا ‏جاذبه های طبیعی نظیر پیست اسکی و طبیعت های بکر بنا می شوند. تفاوت عمده ی ریزورت و هتل در موقعیت، میزان امکانات، تفریحات و ‏نوع خدماتی می باشد که ارائه می دهند. ریزورت ها دارای وسعت بیشتری نسبت به هتل و هتل آپارتمان ها هستند. این مکان ها بیشترین و متنوع ترین تفریحات و سرگرمی ها را در اختیار ‏اقامت کنندگان خود قرار می دهند مانند پارک های آبی یا استخر بزرگ روباز و مسقف. ‏‏‏ ‏

معرفی انواع هتل بر اساس تعداد ستاره

هتل ها را اصولا بر اساس میزان کیفیت درجه بندی می کنند. میزان کیفیت هتل ها بسته به میزان خدمات هتل نظیر کیفیت رستوران، میزان تفریحات، چشم انداز اتاق ها، امکانات و سایز داخل اتاق ها، دارا بودن خدمات ورزشی، موقعیت هتل و مواردی از این قبیل ارزیابی می شوند. برای رسیدن هتل ها به درجه های بالاتر ‏و ستاره های بیشتر همیشه باید  موارد اولیه را رعایت کرد. برای آگاهی از تفاوت بین تعداد ستاره های هتل با اخبار ملک همراه باشید.

آشنایی با هتل های 2 ستاره :‏

معمولا هتل های دو ستاره مختص افرادی ساخته می شوند که در مورد هزینه های اقامت نگران هستند، بنابراین تعدادی از ‏امکانات اولیه برای این نوع هتل ها محدود می گردد تا قادر به کاهش قیمت ها باشند. اما این قبیل خدمات و امکانات را بنابه درخواست میهمانان و با هزینه جداگانه می توانند ارائه کنند.‏

هتل های دو ستاره 2 الی 4 طبقه می باشند، و اصولا در نزدیکی جاذبه های دیدنی ارزان قیمت تری قرار دارند. امکانات داخل اتاق های هتل دو ستاره تمیز و در حد اولیه می باشد ولی لوکس و گرانقیمت نیستند. اکثرا هتل های دو ستاره فاقد ‏رستوران هستند ولی معمولا جایی قرار دارند که در اطراف آن ها رستوران های با کیفیت و با قیمت مناسب وجود داشته باشد. امکان جستجو و ثبت آگهی هتل های دوستاره در اخبار ملک نیز وجود دارد.

آشنایی با هتل های 3 ستاره :‏ ‏‏ ‏ ‏‏ ‏

هتل های 3 ستاره معمولا دارای فضا و لابی بزرگتر و شیک تر می باشند که نسبت به هتل های 2 ستاره مجهزتر هستند.

در هتل های 3 ستاره ‏شخصی جهت حمل چمدان و اسباب مسافران وجود ندارد. آن ها فاصله زیادی تا مراکز تجاری منطقه و یا جاذبه های ‏گردشگری ندارند. رستوران این نوع هتل ها دارای سطح متوسطی می باشد ولی چندان هم بزرگ نیست. در این هتل ها صبحانه به ‏صورت بوفه سرو می گردد و در برخی از هتل های سه ستاره ناهار و شام نیز در هتل سرو می گردد که باید با پرداخت هزینه ‏جداگانه از این امکانات استفاده کرد. خدمات تفریحی هتل های سه ستاره شامل باشگاه های ورزشی و استخر ها می باشد که البته هیچ اجباری در وجود داشتن حتمی این امکانات در این مدل از هتل ها وجود ندارد.‏ ‏ ‏ ‏

آشنایی با هتل های 4 ستاره :‏

هتل های چهارستاره از  فضایی رسمی و بزرگ برخوردارند. کارکنان این قبیل هتل ها باید آموزش های بیشتر و سخت تری را به نسبت سایر هتل های درجه پایین بینند. هدف اصلی آن ها هم تامین راحتی و آسایش میهمانان مقیم هتل می باشد. خوشبختانه در این نمونه از هتل ها فردی را به منظور ‏حمل چمدان ها مشخص کرده اند که آنها را نیز تا اتاق هایشان همراهی می نماید.  کیفیت و میزان امکانات اتاق های این هتل های 4ستاره شامل نور اتاق، ‏فضا و مبلمان دارای درجه متوسط به بالا هستند. رستوران ها دارای خدماتی بهتر و ارائه ی منوهایی متنوع تر هستند. این هتل ها دارای پارکینگ، امکانات ورزشی و استخر می باشند. لابی هتل چهار ستاره فضای دلباز و ‏مبلمان بیشتری جهت نشیمن دارد. ‏‏‏ ‏ ‏‏ ‏ ‏‏‏ ‏ ‏ ‏ ‏

آشنایی با هتل های 5 ستاره : ‏

این نوع هتل در ردیف اول همه هتل ها قرار دارد. دارای قوانین و استانداردهای ثابت می باشد باید همواره حفظ شود. هتل های دارای پنج ستاره باید بهترین خدمات و امکانات را به میهمانان ارائه دهند. این نمونه هتل ها داری فضای بزرگتر هستند، لابی این هتل های پنج ستاره بزرگتر و لوکس تر طراحی شده اند، موقعیت هتل های پنج ستاره و نامدار عمدتا در مرکز اصلی شهر واقع می شود تا میهمانان دسترسی بهتر و راحتتری به اماکن دیدنی شهر داشته باشند.

اتاق های این هتل از بهترین مبلمان و تختخوابها تکمیل شده اند. امکاناتی نظیر وجود ‏VCR‏، انواع لوازم بهداشتی با کیفیت، دستگاه های ‏پخش کننده ‏CD‏ و ‏DVD‏ و همچنین مینی بار و سایر امکانات به علاوه ی اتاق های دارای حمام مجهزبه سشوار، دمپایی، حوله، خط تلفن جدا، ‏تلویزیون و … باید در این نمونه هتل ها باید حفظ شود. خدمات 24 ساعته بهداشتی و تمیز کردن باید ارائه شود. هتل های پنج ستاره باید دارای امکانات ‏ورزشی کامل، پارکینگ، خدمات نگهبانی، و  استخر باشند. اصولا باید دارای سه رستوران مجزا به همراه غذاهای متنوع ‏باشد همچنین تعداد اتاق های آن ها بیشتر از 100 عدد باید ثبت شود. ‏

کارکنان در هتل 5 ستاره دارای یونیفرم, شیک ، مؤدب و کارآمد و دارای روابط عمومی بالایی می باشند.

نکته مهم : هتل ها و هتل آپارتمان ها را از یک تا 5 ستاره طبقه بندی می کنند در ‏حالی که مهمانپذیر، مهمانسرا و هتل آپارتمان ها را باید از 1 تا 3 ستاره طبقه بندی نمایند. به تعبیرى بهتر می توان گفت هتل آپارتمان 3 ‏ستاره باید با هتل 5 ستاره برابرى کند.

چگونه در اخبار ملک، ثبت آگهی هتل را انجام دهیم؟

اگر با خواندن مطالب بالا به این نتیجه رسیدید که بهترین راه برای افزایش مشتری در هتل خود، ثبت آگهی هتل در یک سایت اخبار ملک است، می توانید جهت ثبت آگهی به سایت اخبار ملک مراجعه کرده و به ثبت آگهی خود بپردازید. برای این کار کافی است پس از ثبت نام در اخبار ملک، بر روی گزینه ثبت آگهی کلیک کنید با این کار به صفحه ای منتقل می شوید که باید نوع آگهی خود را تعیین کنید. در اینجا می توانید اقامتگاه را انتخاب کنید. هر کدام از انواع آگهی را که انتخاب کنید می توانید زیر مجموعه هایی ببینید. برای مثال هتل، مسافرخانه، ویلا و باغ وجود دارد که شما با انتخاب هتل و سپس درج اطلاعات آگهی مربوط به هتل خود را می توانید ثبت کنید. باتوجه به تصاویر زیر ثبت اگهی هتل خود را انجام دهید.

اخبار ملک , ثبت اگهی هتل

ثبت آگهی

اخبار ملک

انتخاب دسته بندی

ثبت آگهی هتل

انتخاب اقامتگاه

اخبار ملک

انتخاب هتل و درج مشخصات

یکی از مزایای ثبت آگهی در اخبار ملک این است که باوجود امکان استفاده از نقشه، می توانید موقعیت دقیق هتل یا اقامتگاه های خودتان را مشخص کنید. پس از طی این مراحل و ثبت نهایی آگهی شما تایید شده و در اخبار ملک منتشر می گردد.

جمع بندی:

همانطور که مشاهده نمودید ثبت آگهی هتل در فضای مجازی بسیار ساده و راحت می باشد. سایت های ثبت آگهی زیادی وجود دارند اما اگر به دنبال یکی از کامل ترین سایت ها جهت ثبت اگهی اقامتگاه خود هستید می توانید اخبار ملک را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز گوگل استسیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.