اخبار ملک
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
اخبار ملک
راه های خانه دار شدن آموزش املاک، اخبار ملک

بر اساس نظریه ی کاربران اخبار ملک در آموزش املاک امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و تورم خانه دار شدن به یک رویای دست نیافتنی تبدیل شده است اما هنوز راه های خانه دار شدن وجود دارد که بتوان رویا را تبدیل به واقعیت کرد.

اگر منتظر باشید تا روزی پس اندازتان به اندازه هزینه خرید خانه برسد، خب مسلما راه طولانی را در پیش گرفته اید و به همین دلیل گاهی تاحدی از این کار نا امید می شوید که تصمیم می گیرید پول هایتان را در راه چیز های بی ارزشی خرج کنید که هزینه ی کمتری هم دارند و به فقط موقتی خوشحالتان می کنند اما با استناد به آموزش املاک باید این نکته را بگوییم که با همان پس انداز ناچیز هم می توانید صاحب خانه شوید!

به گزارش اخبار ملک و آموزش املاک، در ادامه روش هایی جالب و آموزنده برای خرید خانه، را مرور می کنیم تا با توجه به بودجه و شرایط خود، یکی از راه ها را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید:مالیات بر عایدی املاک و خانه های خالی چه تاثیری بر بازار مسکن دارد؟

یکی از راه های خانه دار شدن به روش هوایی است!

در این روش برای فروش هوایی، فرد تصمیم دارد خانه ی ساخته شده خود را به دلایل مختلف امتیازی که برای ساخت طبقاتش دارد را بفروشد.

برای چه اشخاصی مناسب است؟

-افرادی که به ساخت و ساز علاقه دارند.

-اشخاصی که هزینه کافی برای خرید زمین را ندارند و فقط با یک پنجم از قیمت زمین، قادر به صاحب خانه شدن هستند. منتها شخص می تواند بعد از اغاز به ساخت، به شکل تدریجی، هزینه ی ساخت بقیه ی ساختمان را محیا کند.

توصیه های لازم:

-خانه مورد نظر باید از استحکام کافی جهت اضافه شدن طبقات برخوردار باشد.

-باید کل هزینه خرید هوایی، هزینه ی ساخت و هزینه عوارض شهرداری را با قیمت کل خانه طبقه پایین همان خانه مقایسه نمایید تا بالعکس دچار زیان مالی نگردید.

راه های خانه دار شدن آموزش املاک، اخبار ملک

راه های خانه دار شدن

انتخاب «پیش فروش» خانه

پیش فروش به زمانی گفته می شود که سازنده بنای خود را قبل از ساخت و یا در حین فرایند ساخت خانه، برای فروش می گذارد که به این اقدام پیش فروش می گویند.

برای چه افرادی مناسب است؟

-افرادی که در زمان اول بودجه مالی کمتری برای خرید خانه دارند در این روش میتواند میزانی از پول خانه را را در ابتدا پرداخت کنند و یک سوم. دیگر را در حین ساخت و یک سوم باقیمانده را بعد از پایان کار و تحویل پرداخت می کنند.

-این روش، علاوه بر اینکه یکی از راه های خانه دار شدن  برای اشخاص فاقد خانه است می باشد می تواند برای افرادی که قصد دارند سرمایه خود را در بازار ملک و املاک سرمایه گذاری کنند، نیز مناسب است.

توصیه های لازم:

-از هر فردی نباید پیش فروش خرید، اول باید از سازمان ثبت اسناد و املاک هویت سازنده را شناسایی کنید و بررسی کنید که فرد ممنوع المعامله نباشد و حتما اعتبار مالی کافی را داشته باشد.

– حتما خانه ی در حال ساخت را حداقل هر دوهفته یک بار بررسی کنید و در خود را در جریان پیشرفت کار قرار دهید.

-سعی کنید اقساط خود را با توجه به پیشرفت کار ساختمان پرداخت کنید که درصورتی که پروژه تاخیر داشت بتوانید پرداخت اقساط بعدی را متوقف کنید.

خرید زمین ارزان قیمت در مناطق رو به رشد!

یکی دیگر از راه های خانه دار شدن با توجه به آموزش املاک اخبار ملک این است که وقتی پولتان کم است زمینی ارزان قیمت بخرید که رشد کافی نداشته است و هنوز امتیازات خوبی ندارد، سپس می توانید به مرور زمان آنجا را بسازید و وقتی قیمت زمین در انجا رشد کرد، از ارزش افزوده زمین خود بهره مند شوید.

برای چه افرادی مناسب است؟

-اشخاصی که هنوز پول کافی برای خرید خانه ندارند اما تمایل دارند بتوانند با خرید یک زمین آن را به تدریج بسازند و به جای یک خانه، صاحب چند خانه گردند.

توصیه های لازم:

-در زمانی که قصد خرید زمینی را دارید حتما از شهرداری استعلام سنجش اعتبار آن، را بگیرید.

-نقشه های مربوط به طرح های آن منطقه را از شهرداری و یا دهیاری درخواست کنید تا در مورد امکانات و طرح هایی که قرار است در آینده ایجاد شود، اطلاعات کسب کنید.

خرید خانه با دریافت وام و رهن دادن آن!

اگر شما هنوز به اندازه کافی پول برای خرید در دست ندارید، می توانید با خرید خانه ای سنددار جهت گرفتن وام مسکن اقدام نمایید و به منظور تهیه ی الباقی پول، خانه را رهن دهید.

برای چه کسانی مناسب است؟

-افرادی که به خواهان خانه  با سند شش دانگ بوده ولی  پول کافی برای خرید را ندارند.

توصیه های لازم:

-این نکته را بدانید که تا وقتی اقساط خانه تمام می شود، قیمت ملکتان به تدریج بیشتر می گردو و سود بیشتری دریافت می کنید.

تبدیل خانه کلنگی به منبعی برای رسیدن به ثروتی هنگفت!

طبق آموزش املاک در اخبار ملک  در این روش افراد می توانند به عنوان یکی از راه های خانه دار شدن خانه های قدیمی و کلنگی خود را با بازسازی و تعمیر به خانه ای جدید با سودی بیشتر تبدیل کنند. در نتیجه فرد با پول کمتری می تواند صاحب خانه شود.نهایتا در پایان باز سازی خانه، او سود زیادی را از ایت کار می برد.

برای چه افرادی مناسب است؟

-افرادی که از خانه قدیمی خود دلزده شده اند و پول خرید خانه های لوکس را ندارند. این چنین می توانند از خانه قدیمی شان سود کلانی کسب کنند.

-افرادی که قصد دارند با خرید خانه قدیمی و باز سازی، ملک را به قیمت خانه ای نوساز و با سود بالاتر به فروش برساند.

توصیه های لازم:

-سعی کنید مستقل باشد و با دیوار همسایه مشترک نباشید.

-سقف خانه ای که می خرید کوتاه نباشد و یا کف و دیوار های خانه کلنگی نم نداشته باشند.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز گوگل استسیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.