اخبار ملک
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
اخبار ملک
عقد تفاهم نامه همکاری ویژه احداث ۱۱۳۵ واحد مسکونی فرهنگیان در جنوب کرمان در گزارش اخبار مسکن فرهنگیان

اخبار مسکن فرهنگیان : مدیر کل راه و شهرسازی جنوب کرمان خبر عقد تفاهم نامه همکاری مربوط به احداث ۱۱۳۵ واحد مسکونی مختص فرهنگیان در زمینه طرح اقدام ملی مسکن را اعلام کرد.

به گزارش بخش اخبار مسکن فرهنگیان و به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد ساردویی علاوه بر اعلام خبر مذکور افزود : با توجه به تاکید وزرات راه و شهر سازی مبنی بر تامین نمودن مسکن کل اقشار جامعه این اداره با تنظیم نمودن تفاهم نامه ای با اداره کل آموزش پرورش استان کرمان جهت تامین  ۱۱۳۵  واحد مسکونی برای فرهنگیان هفت شهرستان در جنوب کرمان در حوزه اجرای طرح اقدام ملی مسکن اقدام نموده است.

به گزارش اخبار ملک ایران ، وی در ادامه اظهار کرد: طبق تفاهم نامه همکاری تاکنون اداره کل آموزش و پرورش با اعلام و معرفی سه قطعه زمین مسکونی در شهرستان جیرفت اقدام نموده است که در ابتدا باید مراحل مربوط به انتقال اسناد این زمین ها بنام سازمان ملی زمین و مسکن و تغییرکاربری از طریق کمیسیون ماده ۵ انجام شود. همچنین می توان از ظرفیت موجود در مجتمع مسکن مهر ۱۵۰۰ واحدی شهر کهنوج در طرح جدید استفاده شود.

بیشتر بخوانید: تغییر ایده ی معاون وزیر راه درباره تعاونی های مسکن

وی همچنین در پایان افزود: افرادی قادر به ثبت نام در سامانه طرح اقدام ملی مسکن هستند و می توانند واجد شرایط این طرح باشند که کارمند آموزش و پرورش باشند.

انتهای خبر/
منبع: پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز گوگل استسیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.