اخبار ملک
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
اخبار ملک
فعال سازی سامانه ثبت‌نام مسکن فرهنگیان در اخبار مسکن فرهنگیان

اخبار مسکن فرهنگیان : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه فعال سازی سامانه ثبت‌نام مسکن فرهنگیان را اعلام کرد.

به گزارش بخش اخبار مسکن فرهنگیان و به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان کرمانشاه؛ جهانگیر صفری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کرمانشاه بیان داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و به دنبال آن با تعطیلی مدارس از اسفند ۹۸، بخش عمده ای از شاغلان و بازنشستگان فرهنگی با شرایط ایجاد شده موفق به ثبت‌نام نشده‌اند و درخواست تمدید مهلت دسترسی به سامانه جهت ثبت نام و دسترسی مجدد را نموده اند.

به گزارش اخبار ملک : او در ادامه افزود: در این راستا اقدامات و تمهیدات لازم برای افرادی که اطلاعات ناقص داشتند و یا نسبت به نتایج اعلام شده از پالایش معترض هستند از جانب وزارت راه و شهرسازی، انجام شده است و درنهایت همکاران فرهنگی عزیز می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.maskan.medu.ir از تاریخ ۹۹/۲/۲۹ لغایت ۹۹/۳/۲۰ جهت ویرایش اطلاعات و ثبت اطلاعات جدید خود اقدام کنند.

بیشتر بخوانید: عقد تفاهم نامه همکاری ویژه احداث ۱۱۳۵ واحد مسکونی فرهنگیان در جنوب کرمان

صفری بیان کرد: مهلت زمانی ذکر شده و فعال سازی سامانه به هیچ عنوان قابل تمدید نیست، همچنین اشخاصی که قبلا مشخصات و شرایط خود را اعلام کرده و قبلا از سوی وزارت راه و شهرسازی تایید گشته و فرم مربوط به امتیازبندی را تکمیل نموده‌اند نیازی به ورود مجدد به سامانه نیست.

انتهای خبر/
منبع خبر: باشگاه خبرنگاران جوان کرمانشاه

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز گوگل استسیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.